Karlik seria Flexi Obrusy okrągłe

Coraz częściej ludzie sięgają po niecodzienne materiały, którymi planują udekorować swój dom. Czasami są to takie tworzywa, które nawet nie zaskakują, jednak czasami są to takie rzeczy, które faktycznie mogą nas wprawić w osłupienie.

Ostatnio bardzo modne stało się wykorzystywanie palet do aranżacji wnętrz, oraz drewnianych skrzynek. W jakich miejscach mogą być one zastosowane, aby to wszystko prezentowało się naprawdę ciekawie?

Palety jako łóżko

Przede wszystkim palety w większości są wykorzystywane do tworzenia dwóch rodzajów mebli.

Jednym z nich jest łóżko. Wystarczy, że weźmie się kilka palet, ustawi się je na takiej powierzchni, jaką ma zajmować łóżko, następnie ułoży się z nich dwie albo trzy warstwy, położy się na nich materac i łóżko mamy gotowe.

Co więcej, będziemy mieli miejsce, aby móc coś w tych wolnych przestrzeniach ułożyć, dzięki czemu bez trudu będziemy mogli stworzyć przyjemną przestrzeń. Innym rozwiązaniem, gdzie wykorzystywane są palety, będą meble ogrodowe.

Tam też wystarczy ułożyć kilka palet jedna na drugiej, obłożyć poduszkami, a będziemy mieli nie tylko wygodne, ale także bardzo stylowe miejsce w ogrodzie, w którym będziemy mogli wypoczywać.

Skrzynki drewniane jako półki

Jeżeli zastanawiamy się nad skrzynkami drewnianymi, to powinniśmy wiedzieć, że możemy je wykorzystać jako półki.

Starczy, że je pomalujemy i przymocujemy do ściany. Co więcej, jeśli mamy wolną powierzchnię między blatem a podłogą, to takie skrzynki także tam możemy ustawić, tak aby część była przodem zwrócona do nas, a część tyłem.

Wówczas powstanie nam szafka, w której będziemy mogli schować najpotrzebniejsze rzeczy. Takie rozwiązania z jednej strony są tanie, z drugiej ciekawe, a z trzeciej bardzo wygodne, dlatego właśnie warto się im dokładniej przyjrzeć, aby mieć pewność, że wybraliśmy te odpowiednie dla siebie.