salon samochodowy https://sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/394/kodiaq.html

Znam takie osoby, które pracując gdzieś w przy zatrudnieniu w firmie, dostają do swojej dyspozycji samochód firmowy. Oczywiście często jest tak, że firma umywa ręce od wszystkich spraw z nim związanych, tak więc jesteśmy zmuszeni płacić za benzynę do niego. Jednakże takie przypadki są rzadko spotykane, z reguły to firmy opłacają rachunki za koszta eksploatacyjne pojazdu.

Oczywiście najlepiej by było, jeślibyśmy przy opłacaniu na swój koszt paliwa, abyśmy podziękowali za taki samochód firmowy, no chyba, że musimy rozwozić pizze a własnego samochodu nie mamy. Wtedy nie mamy innego wyjścia jak przyjąć samochód firmowy, którym jazda nie stanowi żadnej, nawet najmniejszej przyjemności. Oczywiście czasem zdarzy się i tak, że znajdziemy jakiś naprawdę dobry samochód firmowy, w dobrym stanie, którym można jeszcze całkiem sporo przejeździć.

Ale to rzadko kiedy, ponieważ przeważnie samochód firmowy jest niskiej jakości pojazdem. Moim zdaniem każdy samochód firmowy jest przejeżdżony, mocno wyeksploatowany i ledwo nadający się do użytkowania, o ile w ogóle. Tylko niewiele firm inwestuje w porządne samochody, które użytkowane są przez pracowników przez długi okres czasu.

Ponadto takie samochody są oklejane, co jest dodatkową reklamą firmy.

http://katalizatory-malopolskie.pl/tarnow.html