płyty gazowe

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularny staje się pewien dosyć kontrowersyjny zawód. Mowa tu o zawodzie przedstawiciela handlowego.

Na czym polega ten zawód? Jest to głównie podróżowanie między potencjalnymi klientami firmy i namawianie ich na podpisywanie umów. W takiej pracy niezbędny staje się sprzęt taki jak samochód firmowy, komórka i laptop.

Większość pracy spędzamy wtedy w trasie i jeździmy po praktycznie całej Polsce. Jest to niejednokrotnie dobrze płatna praca, jednak warunkiem jest uczciwy pracodawca, który zaoferuje nam dobrą prowizję od podpisanych umów.

Ważny jest też sprzęt jaki dostarczy pracodawca. O ile telefon może być dowolny, to laptop, a tym bardziej samochód firmowy powinien być wygodny i w miarę bezawaryjny.

Nie może to też być najtańsze możliwe auto, ponieważ jest ono niejako wizytówką firmy i to niejednokrotnie dzięki niemu kontrahenci mają ochotę na jakiekolwiek rozmowy biznesowe. Ważne jest by samochód firmowy był cały czas sprawny, a jeśli jest w naprawie powinien być wymieniony na samochód zastępczy.

Właściciel firmy powinien o tym pamiętać nawet przy ubezpieczaniu, ponieważ nigdy nie wiadomo co się stanie na drodze, a bez samochodu przedstawiciel handlowy jest uziemiony i nie ma najmniejszych szans na podpisanie jakiejkolwiek umowy.

https://lexus-poznan.pl/special-offers