www.completeit.pl http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/kudowa-zdroj.html

Wiele osób dostających w firmie swój własny samochód firmowy, bardzo się z tego faktu cieszy. Co więcej, wiele z nich bardzo się tym wręcz przechwala, pokazując to nie tylko rodzinie, ale także wymachując kluczykami przed oczami osób bliskich, przyjaciół oraz znajomych. Tym samym zrażają oni do siebie wszystkich na około, chcą się tylko czymś pochwalić.

A jak się okazuje. Tak naprawdę nie mają czym, ponieważ taki samochód firmowy to często nic innego jak tylko wielkie kłopoty. W końcu, jak każdy powinien to doskonale wiedzieć, każdy samochód firmowy to nic innego jak słabe autko, które ledwo jeszcze jeździ, wszystko w nim stuka i puka i tak naprawdę kiedy się do niego wsiada i odpala silnik, powinien się pojawiać w naszych oczach strach.

Oczywiście zawsze trafią się jakiegoś rodzaju wyjątki, ale są to naprawdę bardzo niewielkie ilości. Dlatego też większości samochód firmowy kojarzy się ze słabym sprzętem, którym nie powinno się nigdzie dalej jeździć. W końcu zdrowie jest najważniejsze, a samochód firmowy nam do nie gwarantuje.

Samochody kupowane przez firmy z reguły należą do tanich pojazdów, celem obniżenia kosztów firmy. Niektóre tylko przedsiębiorstwa kupują dobre samochody, które będą im przez kilka lat służyć w pracy.