wiązary dachowe Zobacz jakie analizatory spalin silnikowych mamy w ofercie

Gdy pracujemy w firmie, to często jest tak, że dostajemy jakieś firmowe przedmioty, których możemy używać podczas pracy w danej firmie. Jest to oczywiście bardzo pomocne i bardzo dobre, jednak muszę powiedzieć, że nie wszystkie firmy są tak łaskawe dla swoich pracowników. I tak na przykład niektóre nie dają im nic. Ale najczęściej dostaje się własny telefon komórkowy. Niektóre firmy oferują również własny samochód firmowy, ale to jest już raczej rzadkość.

Ale jeśli trafimy do takiej firmy, to pewnie będziemy bardzo zadowoleni. Zwłaszcza, jeśli sami nie mamy żadnego samochodu. Oczywiście samochód firmowy to nie jest jakaś tam super bryka, tylko jakiś bardzo przeciętny, albo nawet słaby samochód. Ale wasze lepszy rydz niż nic, prawda? Trzeba tylko uważać, ponieważ jeśli rozwalimy nasz samochód firmowy, to może być i tak, że firma będzie nam kazała pokryć straty z własnej kieszeni. Ty bardziej trzeba uważać z tego względu, że czasami samochód firmowy to istny złom, który nie powinien być dopuszczony do ruchu ulicznego.

Takimi samochodami najczęściej jeżdżą przedstawiciele handlowi, którzy są bardzo niebezpieczni na drodze, stwarzając innym uczestnikom ruchu duże zagrożenie swoją jazdą i pojazdem.

Najlepiej zezłomujesz auto w złom poznań

www.kpozpr.com.pl