kurs cukierniczy poznań

Nasze ciało wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Oprócz masażów oraz nawilżania w postaci balsamów czy maseczek, powinniśmy naszemu ciału od czasu do czasu zaserwować dawkę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Nasze ciało tego potrzebuje – w szczególności zimą oraz po lecie. Kiedy jest najbardziej wysuszone warto udać się do salon urody koszalin

Najlepsze zabiegi kosmetyczne na ciało

  • Masaże należą do jednych z najpopularniejszych zabiegów relaksacyjno-kosmetycznych, które najczęściej serwujemy naszemu ciału. Ogromną popularnością cieszą się masaże klasyczne górnych partii ciała, ale również masaże z wykorzystaniem m.in. gorącej czekolady czy świecy. Takie działania odprężają mięśnie i doskonale nawilżają ciało. Dzięki takim zabiegom skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, a także jedwabiście gładka.
  • Peelingi to popularne zabiegi kosmetyczne, które chętnie wykonujemy w domowym zaciszu. Warto jednak wypróbować peeling na ciało w profesjonalnym studiu urody. Wykonywane przez specjalistę nie tylko bardziej cieszą, ale często także lepiej odżywiają zmęczoną i szorstką skórę. W zależności od potrzeb, warto zdecydować się na peelingi odżywiające, ujędrniające, nawilżające, czy redukujące cellulit.

  • Lipo laser to jeden z popularniejszych współcześnie sposobów na walkę z tkanką tłuszczową. Pozwala na uzyskanie wymarzonej sylwetki, bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Lipo laser efektywnie usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Jest bezpieczny dla organizmu i całkowicie bezbolesny.
  • Rolki z podczerwienią to jeden z najpopularniejszych zabiegów, mających na celu wyeliminowanie uciążliwego cellulitu. Zabieg polega na intensywnym masowaniu tych partii ciała, które są objęte pomarańczową skórką, a więc ud, pośladków czy brzucha. Rolki z podczerwienią rozgrzewają mięśnie, aktywizują krążenie i przemianę materii, jak również wzmacniają system immunologiczny organizmu.
  • Elektrosauna jest zabiegiem, który polega na pobudzeniu aktywności metabolizmu komórek. Elektrosauna jest urządzeniem, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, m.in. w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Zabieg ten w dużym stopniu przyspiesza odchudzanie.

.