modelowanie ust kwasem hialuronowym http://wearhouse.pl/_cms/view/1/sklep-stacjonarny.html

Twarz to nasza wizytówka dlatego powinnyśmy o nią należycie dbać. Oprócz domowej pielęgnacji w postaci peelingów, czy nawilżania przy użyciu odpowiednich kremów, od czasu do czasu powinnyśmy zdecydować się także na profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które dogłębnie odżywiają, nawilżają i odmładzają skórę twarzy.

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne na twarz

  • Jednym z najpopularniejszych współcześnie zabiegów kosmetycznych na twarz jest laser. Zabiegi przy użyciu lasera pozwalają na pozbycie się przebarwień, zmian po trądziku czy blizn. Coraz większa liczba osób decyduje się na także na usunięcie pajączków, właśnie przy pomocy lasera. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Polecany osobom w każdym wieku.
  • Mikrodermabrazja korundowa pozwala na pozbycie się zrogowaceń naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń. Po takim zabiegu skóra twarzy jest doskonale oczyszczona, przez co wydaje się również odmłodzona.

    Mikrodermabrazję najlepiej jest wykonywać w seriach, choć już jeden zabieg jest w stanie w znacznym stopniu poprawić kondycję skóry twarzy.

  • Botoks to skrócona nazwa toksyny botulinowej. Jej zadaniem jest blokowanie połączeń nerwowo-mięśniowych, co w konsekwencji wpływa na rozluźnienie mięśni. Efektem botoksu jest przede wszystkim wygładzenie zmarszczek poprzecznych na czole, lwich zmarszczek, które występują między brwiami oraz kurzych łapek.
  • Dermapen to zabieg mający na celu stymulację kolagenu. Trochę przypomina zabiegi wykonywane laserem, jednak dermapen jest znacznie delikatniejszy dla skóry. Poprzez mikro urazy zabieg pobudza i regeneruje skórę twarzy, w konsekwencji czego staje się ona oczyszczona. Zabieg ten w znacznym stopniu wpływa również na likwidację przebarwień. Dla uzyskania i potrzymania najlepszych efektów, zalecane jest jego wykonywanie raz na dwa miesiące.

  • Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w głębokie warstwy skóry odżywczych preparatów zawierających m.in. kwasy, aminokwasy, czy witaminy. Celem zabiegu jest odżywienie skóry. Doskonałe efekty można uzyskać już po jednym zabiegu, jednak kosmetolodzy najczęściej zalecają wykonywanie go w czterech-pięciu seriach.
  • Masaż twarzy to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów. Bez ingerencji w głębokie warstwy skóry, pozwala na doskonałe je odżywienie. Polecany w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry.

.

makijaż w Białymstoku