Domofony Gorzów Wielkopolski kamienna wanna

A gdyby tak urządzić sobie gustowne mieszkanie w pomieszczeniach, które kiedyś były fabryką? Okazuje się, że niektórzy wpadli już na taki pomysł. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo efektownie.

Choć ceglane, wiekowe ściany i widok betonu mogą sprawiać na początku nieco zimne i surowe wrażenie, to jednak po dobraniu odpowiednich mebli i dodatków można uzyskać bardzo interesujący efekt kontrastu, który wcale nie jest pozbawiony przytulności. Wręcz przeciwnie.

Mieszkania urządzone w dawnych budynkach poprzemysłowych określa się mianem loftów. Są one idealną opcją dla kreatywnych i twórczych ludzi, którzy poszukują niezbyt wygórowanej cenowo przestrzeni do interesującej aranżacji mieszkalnej.

Najlepiej jest urządzić loft w taki sposób, aby był on przestronny i klimatycznie oświetlony. W zestawieniu z surowymi cegłami na ścianach najlepiej zaś wypadną drewniane, nielakierowane schody.

Ze względu na to, że ogrzewanie takiego mieszkania może być dosyć kosztowne, warto w miarę możliwości zainwestować tu w ogrzewanie kominkowe, które na dłuższą metę pochłania mniejsze sumy pieniężne, nadając przy tym wnętrzu niepowtarzalna atmosferę ciepła domowego.

www.suldus.pl