www.wakcynologia.net.pl https://www.decolicious.pl/wieszaki-na-ubrania

Zazwyczaj, kiedy wchodzimy w jakiś związek wydaje się nam, że zawsze będziemy czuli taką euforię, będziemy zachwyceni tą drugą osobą i wszystko będzie wprost idealne. Jednak z upływem czasu to nasze spojrzenie zaczyna się zmieniać, ten nasz związek nie wygląda już tak wspaniale jak to było na początku, a dodatkowo jeszcze mogą się pojawić różnego rodzaju spory i nieporozumienia, które dodatkowo będą wprowadzały do niego sporo zamętu. Dlatego też, tak ważne jest to, aby wiedzieć, że związki przechodzą różne etapy i nie ma w tym nic złego. Najważniejsze będzie to, aby zdawać sobie z tego sprawę i żeby w odpowiedni sposób do tego wszystkiego podchodzić.

Na początek fascynacja

Oczywiście na samym początku jest fascynacja.

Poznajemy kogoś, kto zwrócił na siebie naszą uwagę, kto wydaje nam się być fantastyczny, bez wad, widzimy go w samych superlatywach i jesteśmy przekonani, że jesteśmy dla siebie wprost stworzeni. Jednak z upływem czasu, kiedy pojawia się rutyna dnia codziennego, kiedy ta pierwsza fascynacja nową osobą i związek zaczyna przygasać, zaczynamy zauważać wady. Widzimy te rzeczy, które nas różnią, które nas denerwują w drugiej osobie. Może się okazać, że mimo wszystko one nie będą nam przeszkadzały, bo będziemy już na etapie kochania. Będziemy wiedzieli, że to nasze uczucie jest dojrzalsze, że te drobne różnice w niczym nam nie przeszkadzają i mimo ich obecności będziemy dalej budowali nasz związek, bo będziemy wiedzieli, że najważniejsze jest to, co nas łączy, a nie to co nas dzieli.

Oczywiście będą się pojawiały jakieś niesnaski, nieporozumienia czy nawet kłótnie, jednak najważniejsze w tym wszystkim będzie to, abyśmy potrafili wychodzić z nich obronną ręką, abyśmy potrafili się godzić i szukać cały czas tego, co nas łączy, a nie tego, co nas dzieli.

Może pojawić się znudzenie

Kiedy jesteśmy już ze sobą przez wiele lat, dodatkowo świetnie się znamy, a dookoła nas panuje rutyna i wszystko jest przewidywalne. Wówczas może się okazać, że w naszym związku pojawi się znudzenie. Być może nie będziemy na to zwracali większej uwagi i nadal będziemy żyli tak jak do tej pory. Ale może się też okazać, że zaczniemy szukać czegoś ciekawszego poza naszym związkiem, że będzie nam się wydawało, że ktoś inny, nowy będzie dla nas ciekawszy.

Takie podejście nie ma sensu. Lepiej poświęcić trochę czasu na ożywienie naszego związku, znalezienie nowej płaszczyzny, która nas połączy, która pomoże przełamać rutynę, niż poszukiwanie kogoś, z kim będziemy mogli wejść w nowy związek. Przecież etapy związku za każdym razem są takie same, a więc prędzej czy później tą nową osobą również będziemy znudzeni i ona również przestanie nas fascynować. Dlatego też, lepiej dbać o to, co już stworzyliśmy, niż przy pierwszym znudzeniu, pierwszej kłótni czy poczuciu stagnacji, poszukiwać czegoś innego. Warto zobaczyć jak wyglądają etapy związku, bo może się wówczas okazać, że łatwiej będzie nam walczyć o ten związek i pracować nad tym, aby nie zniszczyła go nuda i rutyna.

bielizna erotyczna czerwona