https://texdekor.pl/pl/c/Posciel-Kora/176 http://www.ziemovit.pl/produkty/nawozy-granulowane-dlugodzialajace/nawoz-dlugodzialajacy-do-nawozenia-trawnikow

Styl boho, coraz bardziej popularny w dziedzinie wystroju wnętrz, to połączenie swoistego luzu zaczerpniętego jeszcze z okresu hippisów oraz mody lat 60-tych z etnicznymi, ekologicznymi, a także ludowymi motywami. Choć brzmi to nieco skomplikowanie, a może nawet trochę niestandardowo, żeby nie powiedzieć dziwacznie, to jednak faktem jest to, że styl ten posiada niewątpliwy urok, a także nie tak trudno jest go osiągnąć w pomieszczeniu. Na pierwszy rzut oka ma on dużo wspólnego z patchworkiem.

Od razu można też zauważyć jego niezobowiązującą oraz niefrasobliwą formę. Wnętrze urządzone w stylu boho to idealna propozycja dla fascynatów dziewiętnastowiecznej cyganerii paryskiej. Podstawowa cecha charakterystyczna dla pomieszczenia zaaranżowanego zgodnie z tym trendem, to wszechobecne połączenia zwyczajnych sprzętów z eleganckimi, stylowymi meblami.

Chodzi więc w dużej mierze o uzyskanie efektu kontrastu. Styl boho to także istna kolorystyczna mieszanka wybuchowa, a także prawdziwe bogactwo wzorów. Można tu z powiedzeniem łączyć kolorowe, kwiatowe pościele z etnicznymi zasłonami, czy nawet ręcznie robione chodniczki z szalonymi, rockowymi plakatami.